Twój koszyk jest pusty
N, 19 listopad 2017

Odwiedza nas 912 gości oraz 0 użytkowników.

Ziołowe kuracje oczyszczajace

Ziołowe kuracje oczyszczajace (4)

wtorek, 05 luty 2013 14:41

Oczyszczanie wątroby

Napisane przez
 Oczyszczanie wątroby
Oczyszczanie wątroby z kamieni znacznie poprawia trawienie będące podstawą dobrego zdrowia. Również za każdym razem będziesz obserwować, jak znikają twoje alergie. Kuracja ta - co jest rzeczą niezwykłą - pomoże ci pozbyć się także bólu ramion i karku. Będziesz mieć więcej energii i lepsze samopoczucie.Oczyszczanie wątrobowych dróg żółciowych jest najskuteczniejszą metodą na poprawę zdrowia.
Nie należy go jednak przeprowadzać przed wykonaniem programu usuwania pasożytów. Aby osiągnąć najlepsze wyniki, przed oczyszczaniem wątroby oczyść nerki oraz przeprowadź wszystkie zabiegi dentystyczne.
Zadaniem wątroby jest produkowanie 1-1 1/2 litra żółci dziennie! Narząd ten ma wiele kanalików, które przenoszą żółć do jednego wspólnego przewodu żółciowego. Łączy się on z pęcherzykiem żółciowym, przechowującym tą substancję. Jedzenie tłuszczy i białka zmusza woreczek żółciowy do całkowitego opróżnienia w przeciągu 20 minut. Przechowywana w nim żółć przechodzi wtedy przez wspólny przewód żółciowy do jelit. U wielu osób, w tym także dzieci, drogi żółciowe zatkane są kamieniami. W niektórych przypadkach są one przyczyną alergii lub wysypek, a czasami ich obecność nie powoduje żadnych dolegliwości. Nie widać ich na badaniu USG ani zdjęciu rentgenowskim. Z reguły nie ma ich w woreczku żółciowym. Oprócz tego, większość z nich jest zbyt mała i niezwapniona - warunek konieczny, by były widoczne na zdjęciu rentgenowskim. Istnieje kilka rożnych rodzajów kamieni żółciowych, spośród których większość zawiera kryształki cholesterolu. Mogą mieć różne kolory: czarny, czerwony, biały, zielony lub jasnobrązowy. Kolor zielony mają kamienie powleczone warstwą żółci. Na zdjęciu możesz też zauważyć, jak wiele z nich zawiera ciała obce. Czy są to resztki pasożytów? Zwróć uwagę, że wiele z nich ma kształt korków z poprzecznymi rowkami.

 
 Konieczne do przeprowadzenia kuracji zioła są dostępne w naszej hurtowni.

 

wtorek, 05 luty 2013 14:20

Oczyszczanie nerek

Napisane przez

 Oczyszczanie nerek [należy je wykonać przed czyszczeniem wątroby.]

1/2 szklanki korzenia hortensji,
1/2 szklanki korzenia sadźca,
1/2 szklanki korzenia prawoślazu lekarskiego,
4 garści świeżej zielonej pietruszki,
nalewka z nawłoci (Solidago - nie dodawaj, jeśli jesteś na nią uczulony),
kapsułki z imbirem,
kapsułki mącznicy lekarskiej {Arctostaphylos uva-ursi),
gliceryna roślinna,
220 g koncentratu z czarnej wiśni,
witamina B6 (250 mg),
tlenek magnezu w tabletkach (300 mg).


Odmierz 1/4 szklanki każdego z korzeni i nasącz je w 10 szklankach zimnej wody z kranu, używając niemetalowego pojemnika z przykrywką (może być talerz). Po 4 godzinach (lub nocy) dodaj koncentrat z czarnej wiśni, zagotuj i pozostaw na małym ogniu na 20 minut. Wypij 1/4 szklanki, gdy płyn będzie już wystarczająco schłodzony. Przelej resztę przez niemetalowy durszlak do wysterylizowanego, półlitrowego słoika (szklanego) i kilku nadających się do zamrażania pojemników. Słoik przechowuj w lodówce.Opłucz pietruszkę i gotuj przez 3 minuty w 1 litrze wody. Wypij 1/4 szklanki ostudzonego płynu. Włóż 1/2 litra do lodówki, a drugie pół do zamrażalnika. Wy-rzuć rozgotowane kawałki pietruszki. 

 Konieczne do przeprowadzenia kuracji zioła są dostępne w naszej hurtowni.

 

wtorek, 05 luty 2013 13:21

Oczyszczanie jelit

Napisane przez
Należy go wykonać przed czyszczeniem nerek i wątroby.
Pierwotną przyczyną problemów z wypróżnianiem, takich jak ból, wzdęcia czy gazy są zawsze bakterie. Nie można ich wytępić zapperem , gdyż prąd wysokiej częstotliwości nie przenika do zawartości jelit. Choć większość bakterii jelitowych jest pożyteczna, niektóre, np. salmonella czy Shigella mają wyjątkowo szkodliwe działanie, gdyż atakują inne części ciała i tworzą ogniska chorobowe lub osłabiają organy. Gromadzą się w guzach rakowych i opóźniają leczenie, nawet gdy złośliwość guza jest już zatrzymana. Bakterii tych trudno pozbyć się z jelit również dlatego, że bez przerwy zarażamy się nimi na nowo, utrzymując znaczną ich ilość na dłoniach i pod paznokciami. Oto 6 podstawowych punktów programu oczyszczania jelit:
 
1.    Ściśle przestrzegaj zasad higieny. Przy dużych problemach używaj 50%. alko-holu etylowego w butelce z rozpylaczem. Postaw butelkę na zlewie w łazience i sterylizuj ręce po skorzystaniu z ubikacji oraz przed jedzeniem.
2.    Używaj kurkumy (2 kapsułki 4 razy dziennie. To popularna przyprawa, która według mojego doświadczenia przeciwdziała zarówno Shigelli jak E. coli. Po zażyciu kurkumy stolec może mieć pomarańczowe zabarwienie.
3.    Stosuj nasiona kopru włoskiego (1 kapsułka 3 razy dziennie).
4.    Przy każdym posiłku zażywaj tabletki z enzymami trawiennymi według wskazań na opakowaniu (tylko tak długo jak to konieczne, gdyż ciągłe używanie powoduje rozwój grzybów). 
 
RECEPTURY    
5. Do 1/2 szklanki wody dodaj 2 łyżki ekstra mocnej nalewki z łupin orzecha czarnego i pij drobnymi łykami przez 15 minut. Pozostań w pozycji siedzącej, aż miną wszelkie skutki spożycia alkoholu.
6. W przypadku zatwardzenia zażywaj kapsułki z korą szakłaku amerykańskiego (zacznij od 1 tabletki dziennie, aż do maksimum dozwolonego według etykietki). Pamiętaj o wypiciu szklanki ciepłej wody z samego rana. To pomoże uregulować wypróżnianie. Pozbycie się Shigelli w ciągu tygodnia może wymagać zastosowania wszystkich sześciu punktów programu. Po kuracji należy nadal spożywać jedynie wysterylizowane produkty nabiałowe, zauważ, że oczyszczanie wątroby często skutkuje przy problemach żołądkowych. Wypróbuj to. Jeśli zniknie wzdęcie, ustanie burczenie w brzuchu, a twój nastrój się poprawi, to znak, że walka z chorobą zakończyła się sukcesem!
 
Konieczne do przeprowadzenia kuracji zioła są dostępne w naszej hurtowni.

środa, 06 marzec 2013 15:57

Kuracja "czosnkowa"

Napisane przez
12 dużych ząbków polskiego czosnku ("wiosenny ma mniejsze ząbki i jest łagodniejszy od "zimowego" - godny polecenia dla wrażliwców) należy rozgnieść, zalać sokiem z 2 cytryn i 1/2 l przegotowanej, ciepłej wody (nie gorącej). Trzymać w cieple w szklanym lub glinianym naczyniu pod przykryciem przez 24 godziny, następnie dodać 3-4 łyżki stołowe ciekłego miodu. Następnie odcedzić i przechowywać jak wino, najlepiej w ciemnej butelce.

Podaje się po posiłku rano i wieczorem po 1 łyżce stołowej przez kilka tygodni.

Szukaj produktu


Wiadomości

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kwestionariusz diagnozujący grzybicę u dzieci

27-04-2015

Kwestionariusz diagnozujący grzybicę u dzieci (Autism Research Institute z San Diego)

Komunikat

29-05-2014

Od września 2015 roku wszystkie szkolenia przeprowadzamy w Jastrzębiu - Zdroju, 1 Maja 13 A, w budynku pod szyldem Praktyczna Akademia Zdrowia i Holistycznej Terapii. Wykaz szkoleń i wszelkie informacje...

Ważny komunikat

19-02-2013

1 września 2013 roku rozpoczęło działalność Przedszkole Centrum Logopedycznego pod egidą Praktycznej Akademii Zdrowia i Holistycznej  Terapii    WYRĘCZAMY RODZINĘ W CODZIENNEJ TERAPII     Na terenie Miasta Jastrzębie Zdrój ,od  roku  2002r   prowadzimy...

Nowości wydawnicze P.W.D Apex Centrum Logopedyczne

09-11-2012

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwań nasz zespół terapeutyczny opracował nowe zestawy diagnostyczne. Zestaw do diagnozy percepcji słuchowej dla dzieci od 12 miesiąca do 6roku życia. Celem badania jest wykluczenie niedosłuchu, orientacja...

Komunikat P.W.D. Apex Centrum Logopedyczne

10-04-2012

W celu spełnienia wymogów formalnych dotyczących kontraktowania świadczeń logopedycznych przez publiczne i niepubliczne ZOZ zatrudniające logopedów nasz profesjonalny zespół diagnostyczno – terapeutyczny opracował:   Zestaw Prób praksji oralnej, językowych i grafomotorycznych...

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
9602513
  • "Wszystko, co robimy i wszystko czym jesteśmy, zaczyna się od naszego oddechu."

     

    Joy Manne